Listeleme:
Hızlı Gözat

İthal Orkide Toprağı 2,5 lt

14,00TL

Bu özel ithal toprak, Phalaenopsis, Cymbidium, Dendrobium, Epidendrum, Oncidium, Paphiopedilum gibi orkide türleri için idealdir.Orkideler, havayla temas etmekten hoşlanan kökleri dolayısıyla su tutmayan, hava kapasitesi yüksek toprakları sever. Özel Orkide Toprağı yüksek hava tutma kapasitesine sahiptir. Orkidelere ihtiyaç duyduğu makro ve mikro b..

Hızlı Gözat

Kaktüs ve Sukulent için Bitki Toprağı 2,5 lt

7,50TL

Kaktüs ve Sukulent için Bitki Toprağı, bitkileriniz için optimum sağlığı destekler ve doğal olarak büyüdükleri kumlu ve kurak ortamı oluşturur.Kaktüsler ve sukulentler vücutlarında depolamak için ihtiyaç duydukları nemi anında toplarlar. Mantar hastalıklarını ve çürümelerini önlemek için fazla suyun buharlaştırılması gerekir. Bu özel bitk..

Hızlı Gözat

Tropikal Bitki Toprağı 10 lt

20,00TL

10 litrelik Tropikal Bitki Toprağı en verimli bitki yetiştirme topraklarından biri kabul edilir. İçeriği perlit ve hindistancevizi kabuğu lifinden elde edilen cocopeattir.Bitkileri temel ihtiyacı olan makro ve mikro besinleri içerir.Yumuşak yapısı ile kök gelişimine destek olur. Yüksek nem tutma özelliğine sahiptir.Dezenfekte edilmiş..

Hızlı Gözat

Tropikal Bitki Toprağı 2.5 lt

7,95TL

2,5 litrelik Tropikal Bitki Toprağı en verimli bitki yetiştirme topraklarından biri kabul edilir. İçeriği perlit ve hindistancevizi kabuğu lifinden elde edilen cocopeattir.Bitkileri temel ihtiyacı olan makro ve mikro besinleri içerir.Yumuşak yapısı ile kök gelişimine destek olur. Yüksek nem tutma özelliğine sahiptir.Dezenfekte edilmi..

Hızlı Gözat

Tropikal Bitki Toprağı 5 lt

12,50TL

5 litrelik Tropikal Bitki Toprağı en verimli bitki yetiştirme topraklarından biri kabul edilir. İçeriği perlit ve hindistancevizi kabuğu lifinden elde edilen cocopeattir.Bitkileri temel ihtiyacı olan makro ve mikro besinleri içerir.Yumuşak yapısı ile kök gelişimine destek olur. Yüksek nem tutma özelliğine sahiptir.Dezenfekte edilmişt..

Hızlı Gözat

Tropikal Orkide Toprağı 3 lt

9,50TL

Bu özel toprak, Phalaenopsis, Cymbidium, Dendrobium, Epidendrum, Oncidium, Paphiopedilum gibi orkide türleri için idealdir. Orkideler, havayla temas etmekten hoşlanan kökleri dolayısıyla su tutmayan, hava kapasitesi yüksek toprakları sever. Özel Orkide Toprağı yüksek hava tutma kapasitesine sahiptir. Orkidelere ihtiyaç duyduğu makro ve mikro besin ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)