ÖDEME VE TESLİMAT                                                                           

 

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

aşağıdaki hesaplarımızdan (TL) herhangi birine ödeme yapabilirsiniz.

 

Banka Hesabı   : İŞBANK

Şube Kodu       :  GEMLİK / BURSA (2220)                                      

Hesap No         :  599702

İban No            :  TR47 0006 4000 0012 2200 5997 02

 


Banka Hesabı   : Ziraat Bankası

Şube Kodu       :  GEMLİK / BURSA (0063) 

Hesap No         : 099766725001

İban No            :  TR71 0001 0000 6309 9766 7250 01

 

 

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

 

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da bankanın tanıdığı şartlar çerçevesinde online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

 

ALICI’nın kredi kartı ile yaptığı ödemelerde, ürün tutarı, siparişin iptal edilmesinden sonra ilgili bankaya iade edilir. Kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasına ilişkin ortalama süreç 2 ile 3 haftayı bulabilmektedir. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI’nın hesaplarına yansıması hali tamamen banka işlem süreci ile ilgilidir. Bu konudaki detayları lütfen “Mesafeli Satış Sözleşme” sinden ve “Ön Bilgilendirme” formumuzdan okuyunuz.

 

4) Teslimat 

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en hızlı bir şekilde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

 

Ürünler bakbibakalım ‘ın anlaşmalı olduğu kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7 (yedi) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

 

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi 

 

Sistemimizeki herhangi bir sorun nedeni ile işlem gerçekleştirilemiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir

 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@bakbibakalim.com mail adresine bildiriniz. 

 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz. (Lütfen bu konudaki detayı Tüketici hakları İade ve Garanti yazımızdan okuyunuz)